הבוטיק הכי אישי בהוד השרון

הבוטיק של ענת.jpg

 

"הבוטיק של ענת" מספק מענה לספקטרום רחב של צרכים וסוגי לקוחות. הבוטיק מציע פריטי לבוש ייחודיים העשויים מבדים נעימים ואיכותיים וגזרות מחמיאות. בנוסף, מציע הבוטיק מגוון רחב של אקססוריז מיוחדים כמו צעיפים, תיקים, שרשרות ועוד. הבוטיק מציע פריטים של מעצבים מובילים רבים כמו דורית שדה, מיכל ארד, סמדר גרושקא, אופיום, אלה/גילי ופרטי ייבוא מאיטליה.

 

מהרגע הראשון שנכנסים ל- "בוטיק של ענת" מרגישים את עוצמת החוויה. המקום גדול, מזמין ומאיר פנים וכל אחת היורדת בגרם המדרגות מביעה התפעלות מהנגלה לעיניה. אני יודעת להתאים את הבגד כך שיהיה נוח וגם שיגרום לך להרגיש זוהרת.

 

אני לא מקובעת על סגנונות או טרנדים, אלא קשובה ללקוחותי מתוך הבנה והקשבה עמוקה לצרכיהן. אני מתאימה את פריטי הלבוש לסגנונן ולמבנה גופן. את האופנה והטרנדים אני משאירה מחוץ לבוטיק, זה לא מה שמנחה אותי. אם הטרנד הוא צהוב אבל זה לא מתאים לך אז זה לא רלוונטי. היום הכול הולך, פעם כשמישהי הלכה אחרת מהאופנה הסתכלו עליה כמו על עב"ם, אבל היום לכל אחת יש סגנון אישי. הכל הולך ושום דבר לא נראה מוזר. הלוק והפריטים שאני מתאימה הם על זמניים. יש לי טעם טוב שמדבר לקהלים שונים - מבוגרות, צעירות, מלאות ורזות. מה שמניע אותי היא ההנאה והסיפוק כשנכנסת מישהי שפופה ועם דימוי גוף נמוך ויוצאת עם ראש זקוף וחיוך מאוזן לאוזן. אני מקבלת את לקוחותיי בדיוק כפי שהן וגורמת להן להרגיש הכי נוח שאפשר. אני כל הזמן מכניסה מעצבים חדשים, סגנונות מגוונים ופריטים חדשים שמתעדכנים כל שבוע. זה מאוד ממלא אותי וגורם לי סיפוק והנאה מרובים.