ענת קרטס

את "הבוטיק של ענת" פתחתי לפני כתשע שנים. זוהי עבורי קריירה שנייה, לפני כן, עבדתי 12 שנה באינפיניטי, קרן הון סיכון כמנהלת תפעול. במסגרת תפקידי ניהלתי את צוות המזכירות ועסקה בעבודה מול משקיעים, בנקים וקרנות בחו"ל. המשפחה והחברים סביבי חשבו ש'ירדתי מהפסים' כששמעו שהחלטתי לעזוב את עבודתי מבלי שידעתי לאן מועדות פני. הם לא הבינו איך אני מוותרת על עבודה יוקרתית ומכניסה, על מעמד וכל הנלווה לכך, אבל לי היה ברור שזוהי החלטה נכונה. הגעתי לנקודה שבה הרגשתי שחוקה ותמיד חלמתי שיבוא יום ואתן דרור לצדדים ההפקתיים והיצירתיים שלי. בשבילי, היה מדובר בהגשמת חלום.

 

בהתחלה כשהרעיון התחיל לחלחל בתוכי התחלתי במכירות ביתיות. רקמתי מערכות יחסים עם מעצבות אופנה, הבאתי פריטי לבוש וארגנתי מכירות ביתיות אצל מכרות/חברות. כך למדתי מי קהל היעד שלי ומה בעצם הולך, מה נשים מחפשות. הקונספט של בוטיק ביתי היה מוכר לי מאוד מאחר וכך הייתי קונה במשך השנים. תמיד הייתי קצרה בזמן, אהבתי להתלבש ולא הייתה לי סבלנות להסתובב בקניונים ורשתות. תמיד אהבתי בוטיקים קטנים.

 

אחרי כמה וכמה מכירות ביתיות הרגשתי שאני בשלה לפתוח מקום כזה בביתי. ארגנתי את המרתף שלי המשתרע על כל הקומה התחתונה בביתי ופתחתי את המקום ללקוחות לפי תיאום, וזה הדבר הכי חכם שיכולתי לעשות. זה מאפשר לי לקבוע עם הלקוחות גם בשעות לא קונבנציונאליות לפגישה 1:1 וכך הן זוכות למלוא תשומת הלב שלי. הן מקבלות אצלי משהו אחר, מאוד אינטימי ואותנטי. לקוחה שמוכנה לזרום איתי, אני מוציאה אותה מהקופסה וחושפת אותה לגזרות חדשות. הלקוחות מדווחות שאצלי הן נחשפות לפריטים שלעולם לא היו מורידות בעצמן מהמדף. כל אחת יוצאת במיטבה, עם פריטים רלוונטיים בלבד, ויש חניה בשפע....

 

את הלקוחות שלי עוצרים אנשים ברחוב ושואלים 'איפה קנית?' וזה כרטיס הביקור הכי טוב שלי. אני מקבלת המון טלפונים והודעות מלקוחות שלא מפסיקות ללבוש את הפריטים שקנו אצלי, שתמיד נמצאים למעלה במדף - כבס ולבש.

ענת קרטס.jpeg